Hakkımızda - Tekmar Teknik

    You Are Currently Here!-
  • Home
  • -Hakkımızda

Hakkımızda

Tekmar 1995 yılında kurulmuş, hırdavat ve nalburiye sektöründe faaliyet gösteren ihtisas sahibi köklü bir kuruluştur. ilk kuruluş yıllarından günümüze kadar gösterdiği gelişmeyi hırdavat ve nalburiye sektöründe kazandığı tecrübe ve bilgi üzerinde yapılandırarak, bugün kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile istanbul, karaköyde merkezi ve hadımköy de şubesi olmak üzere iki ayrı noktada faaliyetini sürdürmektedir.
 
Geniş ürün yelpazesinde hırdavat – temizlik malzemeleri- yapı kimyasalları- ambalaj malzemeleri-kırtasiye malzemeleri-civata – rulman ve kayış ve en son olarak da teknik malzeme grubu bulunmaktadır.
 
2000 yılında da, sisteminde yenileme ve gelişme sağlayarak Firmamızın genel hedefi, gelişen teknolojiyi firma bünyesine taşıyarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için de müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve bu beklentileri karşılamaya istekli olmak firmamızın felsefesidir. Çünkü bizce firmamızın gelişiminin sürekliliğini sağlayan en önemli ve yadsınamaz faktör müşteri memnuniyetidir.
X